Kontakt

Qëndroni të informuar me lajmet tona më të fundit.

Na kontaktoni dhe rezervoni takimin tuaj

Orari i punës

E Hënë - Shtunë : 11:00 - 21:00

ADRESA

Rruga “Ymer Kurti”, Prapa Postës nr. 8 Tirana, Albania

Telefon

SOCIAL

Ndonjë pyetje? Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'ju kontaktojë.


Na Ndiqni
në Instagram

Mesazhi u dërgua me sukses